سبد خرید

تمپلیت آماده پاورپوینت کارآفرینی-03-1

  • تمپلیت آماده پاورپوینت کارآفرینی-03-1
  • تمپلیت آماده پاورپوینت کارآفرینی-03-1
  • تمپلیت آماده پاورپوینت کارآفرینی-03-1
  • تمپلیت آماده پاورپوینت کارآفرینی-03-1
  • تمپلیت آماده پاورپوینت کارآفرینی-03-1
  • تمپلیت آماده پاورپوینت کارآفرینی-03-1
  • تمپلیت آماده پاورپوینت کارآفرینی-03-1


مشخصات محصول:

  قالب آماده پاورپوینت با آدمک سه بعدی ( ۳dman Powerpoint Template ) از سری ۰۳ محصولات مونوپن می​باشد. این قالب حاوی ۳۰ اسلاید کاملاً فارسی و حاوی متن های راهنما بوده و برای بهره برداری مناسب شما در این سری نیز، همانند محصولات پیشین، از نیواسلاید​های فارسی و متن هایی با قابلیت ویرایش برای کلیه عناصر محتوایی استفاده شده است. همچنین در این سری از تمپلیت های آماده پاورپوینت، از تصاویر سه بعدی‏، با کیفیتی عالی و مرتبط با موضوع، اشکال (Shapes)، نمودار (Chart)، جدول (Table) و حرکت های زیبا و نرم، منطبق با یک ارائه مناسب در سطحی عالی استفاده شده است. با این تمپلیت پاورپوینت می توانید ارائه ای جذاب و تاثیر گذار را تجربه کنید.

تمپلیت پاورپوینت حاضر، کاربردی برای یک ارائه در حوزه کارآفرینی، ریسک پذیری، خلاقیت، تشخیص فرصت و ... می باشد.

نکته1:

کلیه اِلمانهای کاربردی در این قالب در داخل همین پاورپوینت ذخیره شده است. اما با توجه به ارتقاء چشمگیر برنامه های آفیس و تنوع نسخه های مختلفی از آن در رایانه های متفاوت، مجموعه فونت فارسی سری B  برای شما در بخش محصولات رایگان قرارداده شده است تا در صورت بروز ناهماهنگی احتمالی آن را دانلود کرده و مطابق راهنما از آن استفاده نمایید.

نکته2:

کلیه فایل های آفیس در این وبسایت با آفیس 2010، 2013 و 2016  طراحی شده اند. بنابراین در هنگام دانلود به این نکته توجه فرمایید. (راهنما)

   سخن طراح این قالب:

شروع کار من با پاورپوینت، بطور مستمر از سال 1381 آغاز شده‌است. سال‌ها کار‌کرده‌ام، بنابراین در این کار حرفه‌ای هستم. به شخصه صدها قالب آماده پاورپوینت ساخته‌ام. روی کارهای سفارشی خیلی حساسیت دارم برخی از آنها از نمونه‌های خوب خارجی هم بهترند. پیش‌آمده برای ساخت یک تک اسلاید چهار ساعت وقت‌گذاشته‌ام. عقیده دارم قبل از همه می بایست خودم از کارم راضی باشم. به نظرم طراحی و ساخت پاورپوینت مثل هنــر است. برای آن وقت می‌گذارم و عاشق خلاقیت در آن هستم. همیشه قالب‌ها را خودم طراحی می‌کنم؛ اما از قالب های پاورپوینت که زیبا و دارای انعطاف باشند هم الهام می گیرم؛ چون به نظرم هنر و طراحی همیشه جای ارتقاء و پیشرفت دارد. امیدوارم این قالب آماده پاورپوینت برایتان مفید واقع شود. پیشنهاد و یا انتقاد سازنده شما باعث ارتقاء سطح فعالیت من و شماست.                  

تعداد اسلاید: 30
حجم فایل: 9.92 مگابایت
قیمت: 9,500 تومان و یا ارزان تر با

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

-