سبد خرید

تمپلیت ورزشی-02

  • تمپلیت ورزشی-02
  • تمپلیت ورزشی-02


مشخصات محصول:

  این محصول قالب آماده پاورپوینت سری-2 است که توسط تیم مونوپن طراحی و آماده شده است. در این تمپلیت ها سعی شده به کاربرانی که قصد ارائه یک پاورپوینت به زبان فارسی را دارند، کمک کنیم تا بتوانند به آسانی محتوای متنی و تصویری خودشان را در این قالب آماده پاورپوینت پیاده سازی نمایند. بنابراین شما می توانید در وقت صرفه جویی کنید و صرفاً به روی محتوای ارائه تان متمرکز شوید. قالب های آماده پاورپوینت سری-2، حاوی 19 اسلاید، بصورت کاملا فارسی، حاوی متن های راهنما با قابلیت ویرایش در اسلاید‌ها و نیو اسلاید‌های این تمپلیت می باشند. همچنین در سری-2، از شکل‌ها، نمودار، جدول، تصاویر با کیفیت و مرتبط با موضوع، همراه با حرکات زیبا و نرم، منطبق با یک ارائه مناسب در سطحی ایده آل استفاده شده است.
تمپلیت پاورپوینت حاضر، کاربردی برای یک ارائه در حوزه ورزش، والیبال و ... می باشد.

این قالب آماده پاورپوینت، همراه با یک فایل  Word- coverpage  با تصویر اولین اسلاید همین محصول به عنوان هدیه به شما تقدیم می گردد.

نکته1:

کلیه اِلمانهای کاربردی در این قالب در داخل همین پاورپوینت ذخیره شده است. اما با توجه به ارتقاء چشمگیر برنامه های آفیس و تنوع نسخه های مختلفی از آن در رایانه های متفاوت، مجموعه فونت فارسی سری B  برای شما در بخش محصولات رایگان قرارداده شده است تا در صورت بروز ناهماهنگی احتمالی آن را دانلود کرده و مطابق راهنمای موجود در همان بخش، از آن استفاده نمایید.

نکته2:

کلیه فایل های آفیس در این وبسایت با آفیس 2010، 2013 و 2016  طراحی شده اند. بنابراین در هنگام دانلود به این نکته توجه فرمایید. (راهنما)

   سخن طراح این قالب:

شروع کار من با پاورپوینت، بطور مستمر از سال 1381 آغاز شده‌است. سال‌ها کار‌کرده‌ام، بنابراین در این کار حرفه‌ای هستم. به شخصه صدها قالب آماده پاورپوینت ساخته‌ام. روی کارهای سفارشی خیلی حساسیت دارم برخی از آنها از نمونه‌های خوب خارجی هم بهترند. پیش‌آمده برای ساخت یک تک اسلاید چهار ساعت وقت‌گذاشته‌ام. عقیده دارم قبل از همه می بایست خودم از کارم راضی باشم. به نظرم طراحی و ساخت پاورپوینت مثل هنــر است. برای آن وقت می‌گذارم و عاشق خلاقیت در آن هستم. همیشه قالب‌ها را خودم طراحی می‌کنم؛ اما از قالب های پاورپوینت که زیبا و دارای انعطاف باشند هم الهام می گیرم؛ چون به نظرم هنر و طراحی همیشه جای ارتقاء و پیشرفت دارد. امیدوارم این قالب آماده پاورپوینت برایتان مفید واقع شود. پیشنهاد و یا انتقاد سازنده شما باعث ارتقاء سطح فعالیت من و شماست.                  

  • توجه: فیلم مخصوص این تمپلیت که از روی اجرای کامل پاورپوینت تهیه شده است، به همراه تعدادی از فیلم های مشابه بارگذاری خواهد شد. لطفاً برای مشاهده ی نمونه ای از سری 02-Farsi  اینجا را کلیک کنید.
تعداد اسلاید: 19
حجم فایل: 2.83 مگابایت
قیمت: 6,500 تومان و یا ارزان تر با

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

-