سبد خرید

 

درباره مونوپن

ما براین باوریم که یک شروع خوب می تواند سرآغاز یک حرکت خوب باشد. یک شروع خوب با یک نام خوب، یک شروع خوب با یک اسلاید خوب، یک شروع خوب با یک انتخاب خوب.

وبسایت مونوپن محلی برای خرید و یا دانلود رایگان قالب های آماده پاورپوینت، خرید دامنه های اینترنی و درج رایگان آگهی فروش دامنه های شماست.
 

وب سایت مونوپن فعالیت خود را از سال 1394 با هدف ارائه محصولات مجازی آغاز کرد.
  مونوپن حاصل نگرشی متفاوت در زمینه محصولات مجازی است. نگرشی که در آن ما هم می توانیم محصولات مجازی درخورِ شأن و نیاز کاربران فارسی زبان تهیه و ارائه نماییم. ما یک قلم بنام «مونوپن» بدست گرفته ایم و با تکیه بر دانش و تجربه ای که داریم، در حد توانمان برای شما محصولات مجازی خوب ارائه می کنیم تا شما نیز یک انتخاب خوب داشته باشید.
  ما عقیده داریم شما با استفاده از محصولات مونوپن می توانید در وقت صرفه جویی کنید و صرفاً بروی محتوای کاری خود متمرکز شوید. با یک شروع خوب، با سرعت بیشتری فرآیند کاری خود را به پیش ببرید.
  در سرتاسر جهان، ارائه دهندگان محصولات مجازی، کارهای زیبا و متنوعی را ارائه مینمایند. اما از آنجایی که تهیه این محصولات از سایتهای خارجــی برای برخی کاربران، چه از نظر قیمت و چه از نظر نحوه پرداخت (داشتن کارتهایی مانند VISA card و Master card )، میسر نیست، «مونوپن» به کمک تیم خود، مصمم است تا یکی از ارائه دهندگان برتر، در زمینه ارائه محصولات مجازی در دامنه ی « ir » باشد.
  ما ارزش تلاش و خلاقیت تیم خود را درک میکنیم. بنابراین وظیفه خود میدانیم تا  حافظ حقوق مادی و معنویشان باشیم.

  اسفند 1394   مدیر سایت

  سیاوش    علی​ اسماعیلی

 

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه