سبد خرید

  ضمانت خرید از وبسایت مونوپن ضمانت خرید پاورپوینت در مونوپن

آیا ما توانسته ایم در جهت نیاز و سلیقه شما ارزش آفرینی کنیم؟ صحیح ترین پاسخ به این سئوال نزد شماست. اما ما بر این باوریم که سعی نموده ایم تا یک ارزش مورد نیاز شما را خلق کنیم و سعی می نماییم هر روز مطابق نظر شما بر کیفیت ارزش خلق شده بیفزاییم. بنابراین به کار خود ایمان داریم و اعتقاد داریم شما نیز باید با آگاهی از کّم و کیف محصول، آنچه را که مشاهده می نمایید را دریافت کنید.

  وبسایت مونوپن دارای گواهینامه نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده که در تمام صفحات وبسایت قابل مشاهده است.  همچنین مونوپن از بانکهای معتبری مانند بانک ملت و سایر بانکها، درگاه امن بانکی دارد.

همچنین خوب است بدانید:
ما کپی نکرده ایم. خودمان خلق کرده ایم. پس همینجا ایستاده ایم و به شما اطمینان می دهیم که کلیه محصولات و سفارشات را برای شما ضمانت می کنیم.
شما می توانید هر گونه ایراد و اشکال در محصولات و سفارشات را از – اینجا -  با ما مطرح نموده و مطمئن باشید که ما از هیچ تلاشی در جهت رضایت شما فروگذار نخواهیم کرد.

 

 

فرایند خرید در مونوپنفرایند خرید در مونوپن

  وبسایت مونوپن شامل بخش هایی طبقه بندی شده است. ابتدا گروه اصلی را انتخاب می کنید. مثلاً قالب های آماده پاورپوینت.

هر گروه اصلی به چندین زیرگروه فرعی تقسیم شده است. مثلاً شما به دنبال قالب «آماده پاورپوینت مدیریت» هستید، بنابراین در گروه اصلی قالب های آماده پاورپوینت شما زیرگروه مدیریت را انتخاب می کنید. حال کلیه تمپلیت های پاورپوینت با فضای رشته مدیریت برای شما نمایش داده میشود. بعد از اینکه شما یکی از آنها را انتخاب کردید، میتوانید از طریق صفحه مشخصات محصول به فیلم، عکس و متن توضیحات قالب مربوطه دسترسی داشته باشید. پس از آن چنانچه تمایل به دانلود محصول داشتید می توانید از دو روش نسبت به خرید آن اقدام نمایید:

1- از طریق کلیک کردن بر روی دکمه خرید و اتصال به درگاه بانکی و در انتها دانلود محصول.

2- از طریق خرید هریک از بسته های اعتباری که شامل افزایش اعتبار پول شما از 12 تا 34 درصد می باشد.

نکته: در مورد خرید و یا سفارش در گروه اصلی دامنـــــه، انجام برخی فرایند ها مستلزم صرف زمان بیشتر و یا انجام برخی مراحل قانونی توسط طرفین می باشد.

«دامین کارت»  چیست؟ تعریف دامین کارت، برای اینکه بهتر دیده شوید

دامین کارت، عبارت است از کارتی که بوسیله آن بتوان یک دامین را با بهره گیری از فونت، طرح، رنگ و لوگویی مناسب، چنان معرفی کرد که مخاطب را به درک مناسبی از حس زیبایی شناختی نام دامین و پتانسیل برند شدن آن، هدایت نماید.

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه