سبد خرید

 

قوانین و مقررات وب سایت «مونوپن»

   کلیه کاربران محترم وب سایت «مونوپن»، اعم از عضو و یا غیر عضو، قبل از هر گونه ادامه ارتباط با این وب سایت، مفاد این قوانین و مقررات را مطالعه نمایند. این قوانین شامل تعهدات کاربران نسبت به این وب سایت و برعکس می باشد. بنابراین ادامه ارتباط شما با این وب سایت به منزله قبول این قوانین و مقررات خواهد بود.

ماده 1 : حفظ حریم خصوصی

  وب سایت «مونوپن» به اطلاعات شخصی شما که در این وب سایت قرار داده اید احترام می گذارد و بطور آگاهانه تحت هیچ شرایطی ( به استثنای شرایط دخالت مراجع قانونی در موارد خاص) از درج و یا انتقال آن به غیر جلوگیری کرده و با رعایت امانتداری، نسبت به حفظ آن کوشا و متعهد خواهد بود. مضافاً وب سایت مونوپن تعهد می نماید از این اطلاعات صرفاً در راستای تعامل خود با شما در این وب سایت استفاده نموده و  به استفاده از این اطلاعات در وب سایت و یا شرکتی دیگر که تحت مالکیت خود در زمان حال و یا در آینده خواهد داشت، مجاز نمی باشد.

 

ماده 2 : شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت «مونوپن»  برای کاربران:

الف) کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مالک وب سایت «مونوپن» بوده و تمامی عناصر آن از جمله علامت تجاری، فایل های دانلود شده ی پس از خرید و یا دانلود رایگان، قابل کپی برداری و یا فروش مجدد در محل و یا وب سایت دیگری  نیست. چنانچه هر عنصر منحصر به فرد متعلق به این وب سایت، توسط شخص و یا اشخاص حقیقی و یا حقوقی و یا تحت نام وب سایتی دیگر ارائه گردد که باعث خسارت مادی و یا معنوی به وب سایت مونوپن گردد و یا به هر شکلی کسب و کار آن را تحت الشعاع قرار دهد ملزم به پرداخت خسارت و هزینه های آن خواهد بود. بنابراین شما در زمان استفاده از وب سایت مونوپن، با آگاهی از این شرایط و ضوابط، خود را نسبت به رعایت آن متعهد اعلام می نمایید و عواقب ناشی از نقض این شرایط  را بصورت آگاهانه می پذیرید.

ب ) ما صحت و سلامت تمام محصولات این سایت را تضمین می کنیم. ما در برابر خرید شما پاسخگو هستیم و تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا شما از تعامل با وبسایت مونوپن راضی و خوشنود باشید.

  ج ) شما مسئول حفظ حساب کاربری خود، اعم از نام کاربری، رمز عبور، آدرس ایمیل مندرج در حساب کاربری شما و ... می باشید. بنابراین هر گونه استفاده از اطلاعات کاربری شما توسط شخص و یا اشخاص ثالث که منجر به نقض شرایط و ضوابط مندرج در بند «الف» در ماده 2 قوانین و مقرارت قید شده در وب سایت مونوپن گردد، مانع و ناقض مسئولیت شما نیست.

   د) ممکن است جهت آگاهی از یک مورد خاص و یا رفع یک نیاز برای شما، لینک به وب سایت دیگری در سایت قرار داده شود. وب سایت مونوپن مسئول محتویات مندرج در آن وب سایت در هر زمان نخواهد بود.

 ماده 3 : محل بررسی تمام اختلافات ناشی از عدم رعایت این قوانین و مقررات، مراجع قضایی کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ماده 4 :  وب سایت «مونوپن» حق تغییر و اصلاح این توافقنامه، قیمت ها و عناصر آن را در هر زمان دارد. بدیهی است تعهدات شما به عنوان کاربر این سایت قبل از استفاده  از آن، به آخرین نسخه ی این قوانین و مقررات می باشد. قوانین و مقررات وب سایت «مونوپن» همواره در صفحه اصلی سایت در دسترس همگان خواهد بود.

ماده 5 : استفاده از وب سایت «مونوپن» توسط کاربر به منزله قبول این قوانین و مقررات بوده و نشان دهنده تعهد شما نسبت به پذیرش آن خواهد بود.

 

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه