سبد خرید

پاورپوینت و دامنه های مونوپن

قالب های آماده پاورپوینت

  در ابتدا خوب است بدانید کلیه قالب های آماده پاورپوینت در این سایت، توسط تیم «مونوپن» تهیه و تولید شده ​اند. لذا آنچه در توان ما بوده​ است را بکار گرفته ​ایم تا کاری با​کیفیت، جذاب و در عین حال تاثیرگذار را ارائه نماییم. در فرآیند تولید صرف زمان چهار ساعت برای یک تک اسلاید را هم تجربه کرده ​ایم. کاری را که مشاهده ​ی آن برای شما فقط چند ثانیه زمان می​ برد.

   در کلیه ​ی قالب​های آماده پاورپوینت در این سایت، از تصاویر با کیفیت، حرکت​ها و جلوه​ های بصری به نحوی استفاده شده ​است تا همواره بیننده را  همراه خود داشته ​باشد. سعی شده ​است تا نیازهای عمومی در نظر گرفته شوند. لذا در تمام این تمپلیت​ ها از نمودار، جدول، کادرهای توصیفی و ... استفاده شده​ است. چنانچه اسلایدی برای شما کاربرد ندارد، می​توانید براحتی آن را حذف نمایید. و یا اگر اسلایدی را می​ پسندید و برایتان کاربردی است، از آن به تعداد مورد نیازتان در همان تمپلیت کپی کنید. 

خرید و فروش  نام دامنه

   یک نام خوب نیاز اولیه یک برند خوب است. برای نام دامنه هایی که توسط تیم «مونوپن» ثبت شده اند تا حد امکان سعی شده است عواملی چون زیبایی، پتانسیل برند شدن، بیادماندنی  بودن و دیگر فاکتور های لازم در ثبت یک نام برای دامنه رعایت شود. لذا به مزیت نام هایی که تحت مالکیت این وبسایت به فروش می رسند ایمان داریم.

   ما همواره در فکر نوآوری و ارتقاء سطح محصولات​ و تعامل با شما  هستیم.  تمپلیت های پاورپوینت «به سبک ایرانی» نمونه ​ای از نوآوری ما در خلق تمپلیت های پاورپوینت است.  برای ادامه ​ی این مهم، چه در ارتقا محصولات و چه در بهبود تعامل با شما، با ارسال نظرات ارزشمندتان، روشها و کارهای برتری را از ما بخواهید.

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه